Lepoglava – Na malonogometnom turniru u Lepoglavi ovoga će se vikenda odigrati ukupno 18 utakmica, od čega osam u subotu, te deset u nedjelju.

Subotnji program započinje u 16 sati utakmicom veterana KIMN Lepoglava & UDVDR Bednja i SPH, potom igraju seniori Gregur Investa i Javora, pa veterani KIMN Lepoglava & UDVDR Bednja i Stažnjevca, pa slijede dvije utakmice seniora u kojima momčad Tornada najprije igra sa Pustim duhom, a potom sa TKM.

Veterani Lepoglave i Basileusa igraju od 20:10 sati, a dvije utakmice kojima se zaključuje subotnji dan su one seniorske između Trgovačkih centara Lexi i Trakošćana, te Drvodjelca i Night bara Bella, koji svoj suret započinju u 21:50 sati.

Prva utakmica nedjeljnog termina započinje u podne, a sastaju se seniori Caffe bara K Filipu i XXL Sveti Križ Začretje, nakon toga igraju veterani UŠR Višnjica Bednjica i IPA Varaždin, a svoju drugu utakmicu seniori Caffe bar K Filipu igra sa Četvrtkom u 17.

U 14:30 sati igraju veterani DŠR Lančić Knapić i IPA Varaždin, potom se igra pet utakmica seniora, u kojima se redom  sastaju Rock Club Baza Dvojka i eFeS, Caffe bar Sloboda i KMN Majolka, Rock Club Baza Dvojka i Bednja, Caffe bar Sloboda i Niskogradnja Veverec, te KIMN i prijatelji i Sportsko društvo Đurmanec.

Posljednja utakmica dana je ona u veteranskoj kategoriji u kojoj se, s početkom u 19:30 sati, sastaju Ivančica i HEW.

Satnice i parovi:

Subota, 20. siječnja       

16:00     KIMN & UDVDR Bednja – SPH      (v1.)

16:50     GREGUR INVEST – JAVOR              (8.)

17:40     KIMN & UDVDR Bednja – STAŽNJEVEC     (v1.)

18:30     TORNADO – PUSTI DUH  (3.)

19:20     TORNADO – TKL (3.)

20:10     LEPOGLAVA VETERANI – BASILEUS            (v2.)

21:00     TRGOVAČKI CENTRI LEXI – TRAKOŠĆAN   (4.)

21:50     DRVODELAC – NIGHT CAFFE BAR BELLA   (1.)

Nedjelja, 21. siječnja

12:00     CAFFE BAR K FILIPU – XXL SVETI KRIŽ ZAČRETJE    (9.)

12:50     UŠR VIŠNJICA BEDNJICA – IPA VARAŽDIN               (v3.)

13:40     CAFFE BAR K FILIPU – ČETVRTKOM U 17 (9.)

14:30     DŠR LANČIĆ KNAPIĆ – IPA VARAŽDIN        (v3.)

15:20     ROCK CLUB BAZA 2 – eFeS            (5.)

16:10     CAFFE BAR SLOBODA – KMN MAJOLKA    (10.)

17:00     ROCK CLUB BAZA 2 – BEDNJA      (5.)

17:50     CAFFE BAR SLOBODA – NISKOGRADNJA VEVEREC               (10.)

18:40     KIMN I PRIJATELJI – SPORTSKO DRUŠTVO ĐURMANEC      (7.)

19:30     NK IVANČICA VETERANI – HEW VETERANI             (v5.)

Foto: Arhiva