SportVijesti

3. ŠAHOVSKI TURNIR IVANEČKI VITEZOVI Pobjednik Ivan Novak iz Mihovljana, drugi Goran Šegović, treći Darko Šardi

Na turniru je sudjelovalo 18 igrača

U organizaciji Šahovskog kluba Ivanec u hotelu Orion na Horvatskom odigran je treći turnir u konkurenciji seniora pod nazivom „Ivanečki vitezovi“.

Na turniru je sudjelovalo 18 igrača, prvo mjesto osvojio Ivan Novak, član ŠK Sloboda Mihovljan s 8 osvojenih bodova koliko ima i drugoplasirani Goran Šegović, član ŠŠK Mladost Varaždinske Toplice, dok je treće mjesto zauzeo Darko Šardi, član ŠK Sloboda Mihovljan sa 6 osvojenih bodova.

Od seniora iz Šahovskog kluba Ivanec nitko nije nastupio, Mihael Vurušić, član ŠŠK Metalac Ladanje Donje bio je 14. s 3,5 boda, dok je Franjo Pavlović, član ŠK Lepoglava bio 18. s jednim osvojenim bodom.

Od šahistkinja nastupile su Vera Ister, članica ŠD Varaždin koja je bila 16. s 3,5 boda te Đurđa Španić, članica ŠD Varaždin, s plasmanom na 17. mjestu s 2 osvojena boda.

Trojica najboljih šahista u poretku primila su plakete koje im je uručio Željko Črepinko, predsjednik Šahovskog kluba Ivanec.