IzdvojenoSport

DVA KOMADA ZA 11.KOLA BEZ PORAZA Šoštarić odveo Bumbare do još jedne pobjede

U završnici su pala čak dva gola - jedan gostujući te jedan domaći.

U utakmici 11.kola 4.HNL Čakovec-Varaždin, NK Varteks susreo se s momčadi N Rudara Mursko Središće. Bumbari su i nakon ove utakmice i dalje bez poraza u ovoj prvenstvenoj sezoni, a glavni ‘krivac’ za današnju pobjednu u gostima je Šoštarić koji je mrežu zatresao čak dva puta.

Prvi gol zabio je u 24.minuti, što je ujedno bio i jedini pogodak u prvom dijelu utakmice.

U nastavku utakmice ništa se ne mijenja do 80.minute, kada za Varteks ponovo pogađa Šoštarić te povećava rezultat na 2:0. Pet minuta kasnije, domaćini smanjuju prednost golom iz slobodnog udarca, a u strijelce se u redovima Rudara upisuje Skoliber.

Današnjim pogotcima, Šoštarić je izbio na vrh Liste strijelaca, ispred klupskog kolege Karića.