Najave

JUBILARAN 10. TJEDAN SMIJEHA Kerekesh Teatra

Pogledajte raspored predstava Kerekesh Teatra

Jubilarno 10. izdanje Tjedna smijeha ove će godine u 10 dana održavanja, od 08. do 17. ožujka 2019. godine, ugostiti ukupno 55 predstava- komedija Kerekesh Teatra i gostiju.

Deseti Tjedan smijeha ove će se godine održavati u gradovima: Varaždin, Ludbreg, Lepoglava, Varaždinske Toplice te općinama i mjestima: Cestica, Sračinec, Petrijanec, Donji Kneginec, Trnovec Bartolovečki, Ljubešćica, Vinica, Sveti Ilija, Hrastovsko, Donja Voća, Jalžabet, Maruševec(Varaždinska županija) i Strahoninec(Međimurska županija).

Ulaznice za program festivala u Varaždinu mogu se kupiti na blagajni HNK u Varaždinu te putem web stranice. (Cijene ulaznice iznose od 20- 60 kuna).

Ulaznice za predstave u Ludbregu, Lepoglavi i Varaždinskim Toplicama bit će u prodaji od 11. veljače 2019. u POU „Dragutin Novak“ Ludbreg, TZ Grada Varaždinske Toplice i TKIC Lepoglava.

Ulaznice za predstave u ostalim općinama i mjestima moći će se preuzeti/ kupiti na prodajnim mjestima u navedenim općinama/ mjestima.

Ponešto više o predstavama možete pogledati OVDJE

Raspored 55 predstava

VARAŽDIN ( HNK u Varaždinu )

8. ožujak- „BIBI I BUBI“ Kerekesh Teatar – 10.00h ( predstava za škole )
– „BIBI I BUBI“ Kerekesh Teatar – 11.30h ( predstava za škole )
– “JA, TATA!”Kerekesh Teatar- 18:00h ( prodana predstava )
– “JA, TATA!” Teatar ExitZagreb i TeatromanZagreb- 20:30h
„JELINEK vs. JELINEK” Mada Peršić- 22.00h- *cabaret scena

9. ožujak- „TRAŽI SE BULHIT“ Luda kuća Zagreb- 10.00h
„TRAŽI SE BULHIT“ Luda kuća Zagreb- 11.30h
„SAMO PREKO NJEGA MRTVOG“ Luda kuća Zagreb- 18.00h
„SAMO PREKO NJEGA MRTVOG“ Luda kuća Zagreb- 20.30h

10. ožujak- „BRODOLOMKE” Kazalište Moruzgva &Ludens Teatar – 18.00h
– „BRODOLOMKE” Kazalište Moruzgva &Ludens Teatar – 20.30h

11.ožujak- „BIBI I BUBI“ Kerekesh Teatar – 10.00h ( predstava za škole )
– „BIBI I BUBI“ Kerekesh Teatar – 11.30h ( predstava za škole )
– „POKOPAJ ME NJEŽNO“ Kerekesh Teatar- 18.00h (prodana pred.)
– „POKOPAJ ME NJEŽNO“Kerekesh Teatar- 20.30h

12. ožujak-„BIBI I BUBI“ Kerekesh Teatar – 10.00h ( predstava za škole )
– „BIBI I BUBI“ Kerekesh Teatar – 11.30h ( predstava za škole )
„IDEMO UŽIVO“Luda kuća Zagreb- 18.00h
„IDEMO UŽIVO“ Luda kuća Zagreb- 20.30h

13. ožujak-„BIBI I BUBI“ Kerekesh Teatar – 10.00h ( predstava za škole )
– „BIBI I BUBI“ Kerekesh Teatar – 11.30h ( predstava za škole )
“ĆIRO” – Tarik Filipović – 20h

14. ožujak-„BIBI I BUBI“ Kerekesh Teatar – 10.00h ( predstava za škole )
– „BIBI I BUBI“ Kerekesh Teatar – 11.30h ( predstava za škole )
„SVE O ŽENAMA“ Teatar Gavran Zagreb- 18.00h
“SVE O ŽENAMA” Teatar Gavran Zagreb – 20.30h

15. ožujak- „BIBI I BUBI“ Kerekesh Teatar – 10.00h ( predstava za škole )
– „BIBI I BUBI“ Kerekesh Teatar – 11.30h ( predstava za škole )
“METODA ZA BRAK” Hit Teatar Zagreb – 18.00h
“METODA ZA BRAK” Hit Teatar Zagreb – 20.30h
„KRTICE“Kerekesh Teatar- 22.00h- *cabaret scena

16. ožujak- „LJUBITI, SAMO LJUBITI“ Teatar PocoLoco Zagreb- 10.00h
„LJUBITI, SAMO LJUBITI“ Teatar PocoLoco Zagreb- 11.30h
„POD HITNO NA HITNU“Kerekesh Teatar- 18.00h
„POD HITNO NA HITNU“Kerekesh Teatar- 20.30h

17. ožujak- „POD HITNO NA HITNU“Kerekesh Teatar- 18.00h
„POD HITNO NA HITNU“Kerekesh Teatar- 20.30h

LUDBREG ( kino dvorana )

9. ožujak-„SVE O ŽENAMA“ Teatar Gavran Zagreb- 19.00h
14. ožujak-„SAMO PREKO NJEGA MRTVOG“ Luda kuća Zagreb- 19.00h
16. ožujak- „BIBI I BUBI“Kerekesh Teatar- 11.00h

LEPOGLAVA ( TKIC )
15. ožujak- „SAMO PREKO NJEGA MRTVOG“ Luda kuća Zagreb- 19.00h

VARAŽDINSKE TOPLICE ( velika dvorana – Minerva )
8. ožujak- „SAMO PREKO NJEGA MRTVOG“Luda kuća Zagreb- 20.00h

OPĆINE i mjesta

CESTICA ( Vatrogasni dom Babinec )
9. ožujak – “DIMNJAČAR” Kerekesh Teatar – 19h

SRAČINEC ( Dom kulture )
9. ožujak- „SVE U 3…“Kerekesh Teatar – 18.00h

PETRIJANEC ( Društveni dom )
16. ožujak- „SVE U 3…“Kerekesh Teatar- 18.00h

DONJI KNEGINEC ( Društveni dom )
10. ožujak- „SVE U 3…“Kerekesh Teatar- 18.00h

TRNOVEC BARTOLOVEČKI ( sportska dvorana Šemovec )
10. ožujak- „BOGI IVAČ ZNOVA“ HNK Varaždin- 18.00h

LJUBEŠĆICA ( sportska dvorana )
12. ožujak- „POKOPAJ ME NJEŽNO“Kerekesh Teatar- 19.00

VINICA ( Društveni dom Marčan )
13. ožujak- „KRTICE“ Kerekesh Teatar- 18.00

SVETI ILIJA ( sportska dvorana Beletinec )
13. ožujak – “OČEŠ NEČEŠ, DOKTOR”Kerekesh Teatar i HNK Varaždin- 20.00h

HRASTOVSKO ( Društveni dom )
14. ožujak – “DEBITANTI”Kerekesh Teatar – 19.00h

DONJA VOĆA ( Stara škola Gornja Voća )
15. ožujak – “DEBITANTI” Kerekesh Teatar – 19.00h

JALŽABET ( prodana predstava )
12. ožujak – “UFURAJ SE I PUKNI”Kerekesh Teatar – 13.15h

MARUŠEVEC ( Dom kulture Čalinec )
10. ožujak “DIMNJAČAR”Kerekesh Teatar – 20.00h

STRAHONINEC ( Centar za kulturu )
8. ožujak “POKOPAJ ME NJEŽNO”Kerekesh Teatar – 17.30h

Tags

Povezani Članci

Close