Sport

KAKAV PORAZ LUDBREGA Rukometaši Ivančice Ivanec pobijedili Ludbreg s 39:19

Rukometaši Ivančice Ivanec pobijedili su Ludbreg sa uvjerljivih 39:19 u utakmici 16. kola Druge hrvatske rukometne lige Sjever odigrane u gradskoj sportskoj dvorani Ludbreg.

Najefikasniji igrač u momčadi Ivančice bio je Vedran Huđ sa 8 postignutih golova, Matija Kušen postigao je 6, Matej Šagij 4, Filip Vidoni, Marko Maloić, Marko  Posavec, Zvonimir Jakop i Zoran Vidoni po 3 gola, dok su Luka Hudoletnjak i Danijel Smoljak postigli po 2 gola.

Ivančica je već nakon prvih 30 minuta igre imala prednost od 8 golova i vodstvo od 19:11 kojeg je u nastavku utakmice povećala na konačnih plus 20 golova i izborila uvjerljivu pobjedu od 39:19.

Rukometna momčad Ivančice Ivanec, godište 2002., odigrala je u Varaždinu dvije prvenstvene utakmice 6. kruga Prve hrvatske mlađe kadetske rukometne lige Sjever.

U prvoj je  pobijedila Nedelišće sa 33:22, a zatim je poražena od RK Varaždin sa 19:35.

Najefikasniji igrač u momčadi Ivančice bio je Leon Grahek sa ukupno 13 postignutih golova, dok je Miha Krtanjek postigao 7, a Dino Kušter i Dorian Đurin po 6 golova.