SportVijesti

KARATE KLUB IVANEC Pet zlatnih, dvije srebrne i jedna brončana medalja osvojene na turnirima Križevci Open i 6. Grobničan kup open u Rijeci

Pet u Križevcima i tri u Rijeci

Križevci – U subotu je pet članova Karate kluba Ivanec nastupilo na međunarodnom karate turniru Križevci open u konkurenciji oko 300 natjecatelja iz 38 kluba iz 3 države.

Osvojene su tri zlatne, te po jedna srebrna i brončana medalja.

Zlatne medalje u borbama osvojili su Luka Petak u kategoriji cicibani do 26 kg, Davor Putarek u kategoriji cicibani + 26 kg i Petra Brlečić u kategoriji seniorke open, a Davor Putarek osvojio je srebrnu medalju u kategoriji mlađi učenici -30.

Brončanu medalju osvojio je Dino Putar Veber u kategoriji učenici +46 kg.

U katama je nastupio Luka Prekrit.

—————————————————————————————————————

Rijeka – U nedjelju su tri članice kluba nastupile na međunarodnom karate turniru 6. Grobničan kup koji je održan u sportskom centru Mavrinci u Rijeci, a ukupna konkurencija je bila 454 natjecatelja iz 42 kluba iz 4 države.

Osvojene su dvije zlatne i jedna srebrna medalja.

Zlatne medalje osvojile su Melani Magdić u kategoriji mlađe kadetkinje +55 kg i Ela Colarić u kategoriji mlađe kadetinje -50 kg, a Ela je osvojila i srebrnu medalju u kategoriji kadetkinje -47 kg.

Nastupila je i Karla Bahun u kategoriji mlađe kadetkinje borbe +55 kg.