SportVijesti

NOGOMET Ivančica – Rudar Mursko Središće 3:4 (prijateljska utakmica)

Ivančica je nastupila u oslabljenom sastavu

Ivanec – Nogometaši Ivančice poraženi su od Rudara iz Murskog Središća, rezultatom 3:4 u svojoj petoj pripremnoj utakmici odigranoj na ivanečkom Gradskom stadionu.

Za Ivančicu pogotke su postigli Leon Gregur, Patrik Varga i Darko Jagić, dok su strijelci za gostujuću momčad bili Antonio Zadravec dvaput, Vinko i Antolović .

Gostujuća je momčad povela u 13. minuti pogotkom Antonia Zadravca, na 2:0 povisio je Vinko u 28. minuti, zatim je Leon Gregur u 33. minuti smanjio rezultat na 1:2 i to nakon što je Tomislav Jagić silovito pucao ,a gostujući vratar Rajf odbio loptu, gdje je  iz drugog  plana utrčao Gregur i postigao efektni pogodak.

U 39. minuti Antonio Zadravec je s 20-ak metara, iskosa s desne strane, preciznim udarcem postigao pogodak za vodstvo od 3:1 što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku utakmice najprije je u 71. minuti Antolović smjestio loptu silovitim udarcem pod gredu za 4:1, da bih u posljednjih 12 minuta utakmice domaća momčad preuzela terensku inicijativu koju je okrunila sa dva pogotka i to Patrika Varge u 78. i Darka Jagića u 85. minuti za konačnih 3:4.

Ivančica je nastupila u oslabljenom sastavu, bez najboljeg strijelca Dominika Božaka, zatim Vukovića i Žuličeka.

Ivančica u nedjeljnoj utakmici 1. kola županijskog kupa na Gradskom stadionu u Ivancu s početkom u 18 sati dočekuje Mladost Varaždin.