SportVideo

NOGOMET Seniori Mladosti bolji od veterani u revijalnoj utakmici igranoj u prigodi obilježavanja Margetja u Margečanu

Povela je veteranska momčad pogotkom Krunoslava Vidačeka

Margečan – Nogometni klub Mladost Margečan odigrao je tradicionalnu revijalnu utakmicu u kojoj su se sastale seniorske i veteranske momčadi Kluba.

Utakmica je završila pobjedom seniorske momčadi rezultatom 11:1, i to nakon što je povela veteranska momčad pogotkom Krunoslava Vidačeka u 21. minuti utakmice, da bi nakon prvog poluvremena rezultat bio 3:1 za seniore.

U drugom poluvremenu uslijedila je lepršava i dopadljiva igra, te dominacija seniorske momčadi koja je svoju nadmoć okrunila s još osam pogodaka za konačan ishod od 11:1.

U seniorskoj momčadi najefikasniji je bio mladi i nadareni Benjamin Brlek s 4 postignuta pogotka, zatim slijede Jurica Vidaček s 3,Nikola Vidaček s 2, a Stjepan Prašnjak i Nikola Ptiček po 1.

Nakon završetka utakmice uslijedilo je zajedničko druženje do kasnih sati uz najavu novog susreta slijedeće godine.