IzdvojenoSport

Raspoloženi Huđ i Vidoni odveli rukometaše Ivančice do prve domaće pobjede ove sezone

Ovog puta bili su bolji od Garešnice rezultatom 37:27

U utakmici 4. kola 2.hrvatske rukometne lige  Sjever odigrane u dvorani srednje škole Ivanec, rukometaši Ivančice Ivanec upisali su još jednu pobjedu. Ovog puta bili su bolji od Garešnice rezultatom 37:27, a ovo je ujedno i  prva pobjeda Ivančice na domaćem terenu u tekućoj sezoni.

Ivančica je u 20. minuti imala prednost od 5 golova razlike i vodstvo od 14:9, no pad koncentracije te nedostatak svježine doveli su do nerješenog rezultata (18:18) po završetku prvog poluvremena.

Nakon predaha, Ivančica uspjeva povezati 15-ak minuta dobre obrane te se sa nekoliko brzih golova iz tranzicije  odvaja na 30:23. Time ujedno i rješavaju pitanje pobjednika.

Huđ ponovo najefikasniji igrač momčadi

U redovima Ivančice najefikaciji bio je Vedran Huđ s postignutih 12 pogodaka. Zoran Vidoni u strijelce se upisao 8 puta, Marko Posavec 6, Matija Kušen 3, Filip Canjuga, Luka Hudoletnjak, Mihael Pečatnik zabili su 2 puta, a Leon Grahek i Filip Kozina postigli su po 1 pogodak.

Ivančica u slijedećem kolu odlazi u Dugo Selo kod trenutno vodeće ekipe lige.