Sport

Rukometaši Ivančice bolji od Maribora u svojoj drugoj pripremnoj utakmici

Ivančica je slavila rezultatom 32:30

Rukometna momčad Ivančice pobijedila je Maribor sa 32:30 u svojoj drugoj pripremnoj utakmici odigranoj u dvorani Srednje škole Ivanec.

U momčadi Ivančice najefikasniji igrači bili su Vedran Huđ i Zoran Vidoni sa sedam postignutih golova. Slijede Dino Koranić sa 6 , Patrik Fodrek i Marko Gotal sa po 3, Filip Canjuga i Mihael Pečatnik sa po 2 te Danijel Smoljak i Marko Posavec sa po jednim golom.

Utakmica se igrala 3 puta 20 minuta, oba  trenera  dali su  priliku svim igračima sa kojima računaju u novoj prvenstvenoj sezoni. Gostujuća je momčad u 20. minuti vodila sa 12:7, zatim je domaćin u 30. izjednačio na 16:16 da bi ponovno Maribor poveo sa 23:20 u 43. minuti.

U samom finišu utakmice, u 52. minuti gostujuća je momčad imala prednost od 5 golova i vodstvo od 30:25, a domaćin je tada serijom 7:0 preokrenuo rezultat u svoju korist i pobijedio sa 32:30.

Ivančica svoju slijedeću pripremnu utakmicu igra sa Koprivnicom i to ponovno u Ivancu u subotu sa početkom u 18.00 sati.