SportVijesti

Rukometaši Ivančice upisali pobjedu protiv GRK Varaždina

Najefikasniji u redovima Ivančice bio je Vedran Huđ sa 8 postignutih pogodaka

Rukometaši Ivančice pobijedili su GRK Varaždin 1930 II sa 36:32 u utakmici 24. kola Druge hrvatske rukometne lige Sjever.

Utakmica je  odigrana u dvorani srednje škole Ivanec u kojoj je domaćin bila varaždinska momčad i to iz razloga što ovog vikenda  u dvorani u Varaždinu nije bilo slobodnih termina za odigravanje utakmice .

Sam tok utakmice najavljivao je rezultatski uzbudljivu i neizvjesnu utakmicu u kojoj su varaždinci nakon 30 minuta igre imali vodstvo od 18:16.Početkom drugog poluvremena Varaždin je držao prednost od gol-dva razlike i to sve do izjednačenja , od 21:21 kada su Ivančani poveli sa 23:21 , imali 29:27, 32:29 , zatim 34:31 do konačnih ,36:32.

U ekipi Ivančice najefikasniji igrač bio je Vedran Huđ sa 8 postignutih golova ,Matej Šagij postigao je 7,Matija Kušen 6,Zoran Vidoni i Marko Posavec  po 4,Marko Maloić i Mihael Pečatnik po 3,te Filip Vidoni 1 gol. U momčadi Varaždin 1930 II po 7 golova postigli su Nikola Kaštelan i Patrik Cerovečki .

U prvenstvenoj tablici vodeća je momčad Preloga sa 39 osvojenih bodova, dok se Ivančica nalazi na drugom mjestu sa 38 bodova.

U idućem kolu, Ivančica je domaćin Čakovcu. Utakmica je na rasporedu u subotu u dvorani srednje škole Ivanec.