SportVijesti

TRČANJE Hladnik i Horvat slavili u Frkanovcu – iza nas šest utrka Kupa Sjeverozapadne Hrvatske

Utrka u Frkanovcu je šesta u kalendaru Kupa Sjeverozapadne Hrvatske, od 18 koliko će ih se održati tijekom godine, a sljedeća se održava 9. lipnja u Lančić-Knapiću

U subotu je u Frkanovcu održana „6. kros utrka Frkanovec – srce gornjeg Međimurja“, u kojoj se trčalo na 10,2, te na 4,6 kilometara.

U konkurenciji 84 muškarca, pobjednik utrke na 10,2 kilometra bio je Andrej Hladnik, Darko Petak iz Udruge za kulturu i sport osvojio je 7. mjesto, Vjekoslav Vorih iz Trkačkog kluba Ivančica 9., Ivica Plantak iz istog kluba bio je 15., Valent Dubovečak iz Udruge Branitelja Lepoglava osvojio je 46., a Marin Kereša iz Trkačkog kluba Ivančica 64. mjesto.

Pobjednica utrke u konkurenciji 38 žena bila je Alenka Horvat.

Utrka je šesta u kalendaru Kupa Sjeverozapadne Hrvatske, od 18 koliko će ih se održati tijekom godine, a sljedeća se održava 9. lipnja u Lančić-Knapiću.

Pobjednici kraće utrke bili su Tomislav Kolac u konkurenciji 75 muškaraca, te Mirjana Kolac kod 78 žena.