SportVijesti

TRČANJE Neven Buhin i Štefica Bubnjarić pobjednici Martinjske utrke 7. cross lige “Godišnja doba na Čevu” – nakon utrke održana ceremonija ‘krštenja mošta’

Zimska utrka 2. kola održat će se 23. veljače 2020., a trčat će se pod maskama

Čevo – Na stazi duljine 2019 metara, koja se proteže od mosta u Završju podbelsko do vrha Čeva održana je Martinjska utrka, odnosno 1. jesensko 7. cross lige “Godišnja doba na Čevu”.

Pobjednik u konkurenciji 37 muškarca bio je Neven Buhin, drugi je na cilj stigao Bruno Kos, a treći Josip Žugec.

Pobjednica u konkurenciji 6 žena bila je Štefica Bubnjarić, drugo mjesto osvojila je Jasenka Šimunčić, a treće Biserka Buhin.

Po završetku utrka na vrhu Čevo upriličeno je svečanost dodjele nagrada te prigodno krštenje mošta.

Zimska utrka 2. kola održat će se 23. veljače 2020., a trčat će se pod maskama.

1. proljetno kolo trčat će se 3. svibnja, dok će se posljednje, 4. ljetno kolo, koje se trči u noćnom terminu, održati 20. lipnja iduće godine.

Aktualni pobjednici ovog zanimljivog trkačkog natjecanja su Anica Lacković i Bruno Kos.